Samostalni referent odjela financijskog poslovanja

Kiseljak, Bosna i Hercegovina

Oglas više nije dostupan

ŠTA ĆEŠ RADITI?

§Vođenje i kontrola glavne blagajne i blagajni poslovnih jedinica
§Priprema plaćanja i poslovi u okviru poslovanja sa bankama
§Kontrola i sravnjenje financijskih kartica i stanja kupaca
§Priprema i knjiženje kompenzacija
§Izvršavati i ostale poslove po nalogu neposredno nadređenog

ŠTA OD TEBE OČEKUJEMO?

§Minimalno SSS, poželjno ekonomsko/komercijalnog smjera
§Poželjno završen Ekonomski fakultet
§ Minimalno 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
§Poznavanje osnova engleskog jezika
§Poželjno poznavanje rada u SAP-u
§Spremnost na rad, osobna odgovornost

ZAŠTO ODABRATI NAS?

§Vodeći smo proizvođač i distributer mineralnih voda i bezalkoholnih napitaka na tržištu regije
§Svi naši novi zaposlenici sudjeluju u strukturiranom programu uvođenja u posao
§Pratimo radni učinak naših zaposlenika i pružamo im podršku u daljnjem razvoju
§Njegujemo kulturu zajedništva i inovacija u kojoj se cijene različiti pogledi u stvaranju novih ideja
§Naši zaposlenici imaju pravo na mnogobrojne novčane pogodnosti, od božićnice, darova za djecu do regresa