Voditelj prodaje u HoReCa kanalu

Rijeka, Croatia

Oglas više nije dostupan

Ponosni smo nositelj preko 190 godina duge tradicije i moderan prvak u proizvodnji mineralnih voda i sokova te djelujemo unutar Grupe pića u Hrvatskoj, BiH, Srbiji, Mađarskoj i Sloveniji.

Gradimo snažne brendove, kao i snažne zaposlenike, i zato naš uspjeh dolazi upravo od naših ljudi. Držimo se zajedno i jedni drugima vjerujemo. Otvoreni smo, iskreni i direktni. Težimo izvrsnosti, nikada ne prihvaćamo osrednjost. Izazivamo status quo i volimo promjene, ali i učimo iz neuspjeha. Na svaku situaciju gledamo kao na priliku za osobni rast. I tako nastaju naši vrhunski proizvodi, a mi nastavljamo biti dokazano najbolji u regiji.

Okusite kako je biti dio našeg tima i uključite se u proces odabira za radno mjesto…

Voditelj prodaje u HoReCa kanalu (m/ž)

ŠTO ĆETE RADITI:

  • Organizirati rad podređenih dodjelom prodajnih mjesta i definiranjem ruta obilazaka
  • Vršiti kontrolu provedenog na terenu prema sljedećim stavkama: obilasci, asortiman, akcije, aktivacije, Perfect store, dubina distribucije artikla, POS, dogovorena i odrađena brandiranja UO po TM standardima, prepoznaje nove prilike te evidentira zatečeno stanje terena u upitnicima
  • Obilaziti postojeće i pronalaziti nove kupce  te obavljati prodajne pregovore
  • Uspješno promovirati, nuditi, prodavati i ugovarati prodaju proizvoda Jamnice iz HoReCa asortimana, predlagati prodajne aktivnosti u svrhu povećanja prodaje
  • Sklapati Ugovore o suradnji/ulaganju te kontrolirati provođenje i poštivanje ugovornih obveza.; pripremati ugovore i brinuti o unosu asortimanskih lista u program.
  • Planirati, provoditi i analizirati promotivne aktivnosti/akcije te ažurno pratiti rad konkurencije
  • Planirati i upravljati odabirom članova tima te osiguravati visoku razinu angažiranosti, učinkovitosti i razvoja članova tima

ŠTO OD TEBE OČEKUJEMO?

  • VŠS/VSS
  • Minimalno 3  godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Radno iskustvo u industriji robe široke potrošnje (FMCG)
  • Iskustvo rada u multinacionalnom okruženju
  • Napredno poznavanje MS Office alata (Power Point, Excel)
  • Vozačku dozvolu B kategorije
  • Razvijene analitičke  i pregovaračke vještine
  • Iskustvo u vođenju timom

ZAŠTO ODABRATI NAS?

  • Vodeći smo proizvođač i distributer mineralnih voda i bezalkoholnih napitaka na tržištu regije
  • Svi naši novi zaposlenici sudjeluju u strukturiranom programu uvođenja u posao
  • Potičemo svakodnevno učenje naših zaposlenika kroz razne razvojne aktivnosti, interne i eksterne edukacije
  • Pratimo radni učinak naših zaposlenika i pružamo im podršku u daljnjem razvoju
  • Naši zaposlenici imaju pravo na mnogobrojne novčane pogodnosti, od božićnice, uskrsnice, darova za djecu do regresa
  • Vodimo brigu o fizičkom zdravlju naših zaposlenika kroz redovite sistematske preglede i dodatno zdravstveno osiguranje te široku ponudu rekreacijskih aktivnosti kroz korištenje kartice Multisport

Želiš pridonijeti našim izvrsnim rezultatima? Prijavi se na naš oglas!